Xiaomi Uppershu Bavlna Přezůvky Imitace Jehněčí Kudrnaté Tlusté Plyšové Teplé Boty Non-slip Nositelné Multicolor pro Výběr

347.05 Kč

Přidat na seznam přání

Nástroje

Popis produktu


☆Předtím, než si objednáte, Prosím, na Vědomí: To je Xiaomi ekologické řetězce produkty [není žádné LOGO Xiaomi na to. Díky za pochopení!

Velikost grafu

Standardní kód

Fit kód

Boty délka

37-38#

37-38#

240-245mm

39-4O#

39-40#

250-255mm

41-42#

41-42#

260-265mm

43-44#

43-44#

270-275mm

45-46#

45-46#

280-285mm informace o Výrobku: Název: UpperShu Plyšové Teplé Bavlněné Pantofle Barva: Tmavě modrá, Světle šedá, červená Vína, Růžová Materiál: PVC UpperShu Plyšové Teplé Bavlněné Přezůvky, Teplé plyšové | Pohodlná a lehká | Flexibilní a odolný | Jednoduché a elegantní barva

Samet tvar design imitující jehněčí kudrnaté vlasy je roztomilý, lehké a odolné. To je téměř bez tíže a vypadá stylově.

Tlusté teplé uvnitř je pohodlné a kůže přátelský, napůl pack design nepokrývá vaše nohy, to je tlusté a teplé, a tvrdost je mírný.

Horní je obklopen ochranu boční švy jsou pevné a odolné Pantofle a svrškem obklopit a chránit, tak, že nohy jsou jemně obklopen. Boční švy jsou pevné a odolné. Bota edge detaily jsou zdobeny, a jednoduché a pečlivé myšlení přidává barvu do designu.

Odolné proti opotřebení a světlo Na spodní část boty je vyrobena z PVC materiálu, který je flexibilní a sklonil se bez deformace. Textury design zvyšuje tření a přilnavost, snižuje hluk a procházky, lehčí, a můžete bezpečně chodit na vodnaté zemi.

Lépe pro domácí každodenní barvu výrobku zahrnuje námořnická modrá, světle šedá, víno červené, růžové, jednoduché a stabilní, jednoduchý a velkorysý.

★Děkujeme vám za vaši podporu a vítejte na sledujte nás získat další slevy.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Značka Xiaomi
Původ KN(Původu)
Typ Další
Použití Domů DIY
Číslo Modelu UpperShu Plyšové Teplé Bavlněné Přezůvky

Související produkty