Dávkovač Mýdla Automatické Tekutého Mýdla Dávkovače Infračervený Smart Sensor Bezdotyková Pěna, Šampon Dávkovače Pro Kuchyň Koupelna

183.69 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


300 ml Bezdotyková Handsfree Automatický Dávkovač Mýdla Tekuté Ruční Mytí Koupelny, Kuchyně

Popis: Vynikající a kompaktní, ideální dekorace pro vaše moderní kuchyně nebo koupelna Automatický dávkovač na tekuté mýdlo, inteligentní snímání a zcela bezdotyková design, aby se zabránilo sekundárním přenosu infekce. Velká kapacita 300 ml, to je, že vydrží super dlouho, když načten pouze jednou, Přesné ovládání, o 1 ml za aktivace, žádný odpad, žádné tekuté mýdlo na ochranu Životního prostředí, úspory nákladů, a trvanlivé,bez úniku kapaliny, dobrý pocit. Ideální pro použití v koupelnách a kuchyních v domácnosti, kanceláře, školy, nemocnice, hotel a restaurace.

Funkce: Snímání vzdálenosti, s rostoucí vzdáleností od snímací vysílač do ruky, je 2-3 palce jako vhodné vzdálenosti výchozí množství kapaliny výstup je 1 ML; po intervalu 2 sekund, druhé kapaliny se bude vyrábět (v případě, že dlaň zůstane na více než 2 sekundy), Než se nahradí novou baterii, nejprve stiskněte hlavní vypínač na základně, nainstalovat nové baterie, výměna baterie kryt a stiskněte spínač znovu.

Specifikace: Materiál: ABS+PC Kapacita: 300 ml Velikost: 14.5x7.5x22.3cm/5.7x3x8.8" Jmenovité napětí: DC / 6V (1.5 V * 4 ks) (Není včetně Baterie) Obsah Balení:1KS Automatický Dávkovač na Tekuté Mýdlo (Ne včetně Baterie)

Poznámka: Všechny rozměry jsou měřeny ručně, může být 2-3cm odchylky Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Hlavní Materiál ABS
Funkce Pěnové Mýdlo Dávkovač
Typ Tekuté Mýdlo Rozprašovače
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu V8
Certifikace CE
Dávkovač Na Tekuté Mýdlo Typu Automatický Dávkovač Mýdla

Související produkty