Ústní Irigátor USB Dobíjecí Vody Flößer Přenosné Dental Water Jet Nit 150 ML Nádrž na Vodu, Vodotěsné 4 modely Zuby Čistší

673.99 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Ústní Irigátor USB Dobíjecí Vody Flößer Přenosné Dental Water Jet Nit 150 ML Nádrž na Vodu, Vodotěsné 4 modely Zuby Čistší

Účinně odstraňuje 99% zbytků potravy a bakterií(obsahují kolem rovnátka, implantáty a můstky),masírovat dásně,podporu zdraví dásní, zajištění ústní hygieny, zabránilo špatný dech.

Specifikace Produktu:

Režimy: Normální,Měkký,Puls,Sinus Napětí: 100-240V 50/60Hz Výkon: 6W Baterie:2000mAh Li-ion doba nabíjení:4~6 hodin Vody, Tlak (PSI): 30-100psi doba použití:20 dní(3 krát jeden den, plné nabití)

4 čisticí režimy :

●Normální(Standardní režim) ●Měkké(Jemný režim) ●Puls(Masáž režim) ●Dutiny (Nosní Péče) S LED světelnou indikací pro různé podmínky zuby a dásně, viz obrázek upravit režim

5 jet tipy

●Standardní špičky(3 ks):Obecné použití,3 tipy zahrnuty pro více uživatelů. ●Periodontální tip:speciálně navržen tak, aby jemně přináší léky a výplachy hluboko pod dásní. ●Čištění nosu tip:použijte s "Sinus" režim pro každodenní čištění nosu.

Dlouhá životnost baterie

● Voda pastu s 2200mAh Dobíjecí Li-ion Baterie a univerzální USB 5V nabíjení ● To může pracovat až 15 dní(3 čas každý den) ● Dvě minuty Automatické vypnutí zabránit plýtvání energií a prodloužení životnosti baterie.

Duální Vodotěsné design

Vyjímatelný zásobník na vodu s velkým otvorem,snadné naplnit a plně vypustit nádrž,snadné čištění,brání bakterie a vlhkost.

IPX7 vodotěsné

umožňují být použity na vana a sprcha, nebojte se o získání vlhko v koupelně

Unikátní Cestovní design&Health store

Skládací a prostorově úsporný design,cestovní tašky, které Můžete ukládat nabíjecí kabely a jet tipy,aby bylo snazší nést. ABS pouzdro,chrání vaše jet tipy proti bakteriím a vlhkosti.

Balíček zahrnuje:

1*Akumulátorový zubní čistič 3*standardní tipy 1*periodontální tip 1*nosní tip péče 1*Uživatelská Příručka 1*Nabíjecí kabel 1*Cestovní taška (Barva je náhodné)

Aby se zabránilo vody stříkající na vašem těle, vyberte správný provoz

1. Použijte "Mode" tlačítka pro výběr režimu, který chcete. 2. Dát trysku v blízkosti zubů. 3. Zapněte tlačítko napájení.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Voda Jako Z Bavlnky
Číslo Modelu Toocare T4 Irigátor
Funkce 1 Přenosný Ústní Irigátor
Značka Destone
Napájecí Zdroj Dobíjecí Baterie
proud vody vody, zubní jet Hygieny
Typ Položky Elektrická Ústní Irrigatororal
Materiál FDA certifikované ABS tryska + food-grade PC těla
4 režim Čištění standardní/měkký/masáže/nosní péče
Hodnota Hluku ≤75 db
Původ KN(Původu)
Ústní Irigátor ústní irigátor, zubní
Komoditní Certifikace Kvality 3C
Věkové Skupiny Dospělí
vodní trysky přenosné vodní trysky

Související produkty