EZVIZ C1HC Bezpečnostní Kamera 720p 1080p Vnitřní WiFi Kamera, Inteligentní Detekce Pohybu, obousměrné Audio 40ft Noční Vidění 2,4 GHz WiFi

3 275.77 Kč

Přidat na seznam přání

Video Dohled

Popis produktu


C1HC - Malý Velikostí, Velký Funkcemi

High Definition Vnitřní Wi-Fi Kamera. Na C1HC je kompaktní bezpečnostní kamera, která dostane práci krásně. Balení základní funkce, jako je 12 metru (40 stop), noční vidění, dva-způsob, jak mluvit, a jednoduchá instalace, tento fotoaparát nese vše, co vaše rodina potřebuje, aby chránit váš domov.

Viz dále ve tmě.

Získat kolo-pro-hodinové ochrany s C1HC. Když tam je nedostatečné světlo pro vás vidět ve tmě, C1HC fotoaparát stále vidí, co tam je, a to až do 12 metrů (40 stop) pryč. Dvě super-efektivní infračervený světlo fotoaparátu je expanzivní zorné pole, takže můžete vidět všechno jasně na live stream a v zaznamenané záběry.

Získat zasvěcené oznámení.

Zasloužíš si vědět všechno, co se děje ve vašem domě, zatímco jste pryč. Na C1HC zaznamenává každý pohyb věrně — a to včetně těch, které se dějí ve tmě. Budete dostávat okamžitá upozornění na telefonu, takže můžete získat informace o všem dění na doma.

720p/1080p Video s Široký-Úhel Objektivu

Podpořena HD 720p/1080p video a ultra široký-úhel objektivu, C1HC pokrývá širší rozsah prostoru, takže si můžete dávat pozor na to, co je cenné pro vás.

720 HD a 1080p Full HD.

Moderní kvalitu obrazu, více možností, více jasně.

Užijte si v reálném čase konverzace.

Použijte EZVIZ Aplikace zavolat své rodině doma, ať jste kdekoli. Jako skutečný telefonní hovor, obě strany mohou mluvit současně—díky pokročilé full-duplex audio funkce na C1HC.

Snadná instalace.

Není zájem o vyvrtání otvoru ve zdi? Žádný problém! Provedli jsme instalaci C1HC super snadné. Jen rozbalit balíček, připojte kabel a držák kamery na kovový povrch nebo jakékoliv jiné místo pomocí montážní sady. Jakmile najdete správný úhel pohledu, vy všichni jste set!

Více možností skladování.

S více možností skladování, můžete si vybrat, kam chcete ukládat své nahrávky. Na C1HC fotoaparát můžete i ušetřit na všech třech místech současně pro větší zálohu v případě, že fotoaparát je poškozen, nebo vaše síť se zhroutí. S EZVIZ Aplikace, můžete zachytit, ukládat, chránit a sdílet to, co je cenné pro vás.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


barva Bílá
Skladování NIC
Podporované Mobilní Systémy ios
Alarm Akce Místní Alarm
Původ KN(Původu)
Typ IP Kamera
Podporované Operační Systémy windows 8
Objektiv (mm) 2,8-8mm
Styl Mini Kamera
Značka Ezviz
Síťové Rozhraní WLAN
Zorný Úhel 110°
S Vysokým Rozlišením 1080P(Full-HD)
Senzor CMOS
Megapixelů 2MP
Připojení Wifi
Napájení Normální
Video Komprese Formátu H. 264
Certifikace ROHS
Instalace Normální

Související produkty