Propagace SC APC 58mm SM Single-Mode Optický Konektor FTTH Nástroj Studené Konektoru Nástroj pro Optické Vlákno Rychle Konektor

884.21 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Popis

Rychlá Montáž Konektor (také s názvem "Ne-polského Svazku" , "Pre-polského Svazku" nebo " Fast Connector ") je snadný-k-instalaci zařízení. Žádný nástroj nebo přípravek je nutné. Je univerzální pro 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kabel.

byl navržen pro rychlé ukončení smlouvy s pre-leštěné konektor. Použití V groove technologie, to nevyžaduje žádné epoxidové. S transparentní tělo, připojení výsledek může být viděn tím, Fiber Checker ihned. To je ideální řešení, buď pro venkovní rostliny nebo uvnitř budovy. Optické Vlákno Rychle Konektor 1.Jednoduchá struktura 2.Ušetřete čas 3.Nízký vložný útlum. Funkce 1. Na základě zásuvné non-preset trubice technologie 2. Přesné keramické komponenty s co-axiální já centrování, Vynikající a trvanlivé optická vlastnost 3. Optické vlákno se hodí axiálně v elastické způsobem a vyhýbá se zcela jakékoli nepravdivé připojit 4. Trojitá upínací přes nahá vlákniny, těsné vyrovnávací paměti a kabel, atd., může být použit jako patchcord 5. High on-line pevnost v tahu Optické Rychle Konektoru po ukončení, vždy mějte připojení pod platnost od kabelů a kreslení. 6. Integrované ochrany kryt, aby vydržely drsné prostředí uživatele. 7. Přímo připojitelný s ONU bez optické zásuvky, což snižuje FTTH náklady. 8. Vysoká úspěšnost a jednoduchost v instalaci s průměrnou sestřih čas 100 sek 9. Nižší požadavek na zvyku pracovat a pracovní prostředí výzva pro stavitele. 10. Viditelné kvality Instalace; nezávislé na jakémkoli vzdáleném konci zdroj světla a speciální zařízení vyhovující kabeláž výstavba v každém řezu.

POLOŽKA

Technické Parametry

Použitelné pro

3.1 x 2.0 mm Drop kabel

Optické vlákno průměr

125µm ( 657A & 657B )

Těsné vyrovnávací paměti průměru

250µm

Vlákno režimu

Single mode

Provozní doba

O 100s(bez vlákniny řez)

Vložit ztráty

≤ 0,3 dB(1310nm a 1550nm)

Návrat ztráta

≥40dB

Upevňovací síla nahých vlákno

>5 N

Upevňovací síla nahých fiber držák

>10 N

Pevnost v tahu

>50 N

Pomocí teploty

-40~+80°C

On-line pevnost v tahu (20 N)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db

Mechanická trvanlivost (500 krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db Drop-off test (drop-off výška 4m, jednou za směr, zcela 3 krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Konektoru SC/APC
Vlákno Typ Single Mode
Značka Joinwit
Certifikace NIC
58MM Rychlé konektor Čína
Číslo Modelu 58MM SC/APC
Kompatibilní Vlastní Značky
Položka Délka 1m
Původ KN(Původu)
Velikost 15*11*5
Hmotnost 625g
Q. T. Y 100 kusů

Související produkty