Originální Displej Podpora USB, Aux monitor 12 pin pro Peugeot 307(Některé modely) 408(Některé modely) displej citroen C4

298.20 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Originální Červený Displej Podpora USB, Aux monitor 12 pin pro Peugeot 307(Některé modely) 408(Některé modely) displej citroen C4(Některé modely)

Obrazovka podpora CD, aux a menu,Další možnosti podporovány jak na obrázku. Pokud tato možnost není v obraze nepodporuje, jako je klimatizace.

Pokud je vaše auto je Peugeot nebo Citroe,a 12 pin,thescreen může být perfektní podporu.

Například:

Pro Peugeot:207cc (Některé modely) 307 (Některé modely) 308 (Některé modely) 408 (Některé modely) 3008 (Některé modely) 307cc (Některé modely) 308cc (Nějaký model), a tak dále( vezměte Prosím na vědomí:Většina 407 nelze použít tuto obrazovku )

Pro Citroe:C4 (Některých modelů) C5 (Některých modelů) C-triomphe (Některých modelů) C-quatre (Některých modelů) C-crosser (Některé modely)

Tento produkt je použitelný pouze pro některé modely výše. Věř obrázek. Tento produkt je stejný jako původní zobrazení produktu, než si ji koupit. Vyhnout nákupu špatného produktu. Obrazovky byl odstraněn z nové auto, protože z dopravních důvodů některé z obrazovky způsobí, že shell scratch, ale garantujeme, že obrazovka je perfektní. Prosím, buďte ujištěni, že použití. Tento vůz monitor plug je 12-pin, potvrďte prosím, že Tento displej podporuje jazyk: anglicky. Nepodporuje jiné jazyky! Takže prosím, nedávají nám negativní zpětnou vazbu pro jazyk Děkuji!!! Peugeot a Citroen obrazovky jsou k dispozici v mnoha modelech. Tento displej obsahu a popis obraz je stejný, pokud kupující nyní ukazuje, obsahu a popisu obrázku je jiný, nekupujte.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Položky Auto Monitory
Značka GZCHX2010

Související produkty