NOVÉ Technické Stavební Bloky Úložný Box Funkce DIY Díly Vhodné pro logoinglys 45300 Education WeDo 2.0 Core Set Technic Hračky

325.39 Kč

Přidat na seznam přání

Model Budovy

Popis produktu


1 Sada 1ks Úložný Box + Bílá Třídění Podlahy Velikost:41X30X9cm Materiál:Polyethylen Pozemek bude většinou dodávány China Post Air Mail(doporučenou Poštou) do 3 pracovních dnů.To obvykle trvá 10-25 pracovních dní, aby se dospělo, ale v některých zemích to může být trochu delší, kvůli dovolené nebo cla, místní odeslání účinnosti, nebo jiný důvod, tak prosím, přemýšlejte, než zvolíte to, Pokud nechcete čekat tak dlouho, věnujte, prosím, Expresní poplatek nebo prosím, nekupujte. Obvykle ostatní kurýři potřebovat pouze 3-7 dnů. Prosím, kontaktujte nás první, pokud chcete loď DHL, UPS, EMS, Fedex nebo jiné kurýrů. China post air mail: Do ruské Federace obvykle trvá 30~45 pracovních dní Do USA, Kanady, obvykle trvá 10~18 pracovních dnů Do Austrálie, Nový Zéland, Singapur obvykle trvá 12~20working dnů, Aby se velká BRITÁNIE, Francie, Španělsko, Německo, Nizozemsko, Japonsko, Belgie, Dánsko, Polsko, Finsko, Irsko, Norsko, Portugalsko, Švýcarsko, Švédsko obvykle trvá 12~25 pracovních dnů Do Itálie, Brazílie obvykle trvá 20~30 pracovních dnů Jiných zemích obvykle trvá 15~25 pracovních dnů. EMS doprava obvykle trvá 4~7 pracovních dnů. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně,a kupující jsou odpovědné za cel.

Vadný výrobek musí řekněte nám, do 3 dnů připojuje se obraz z vadného dílu. Prosím, vrátit na vlastní náklady do 1 týdny od okamžiku, kdy zboží obdrží. Zajistíme výměnu nového pro vás najednou. (ty by měly obsahovat všechny originální zboží nepoškozené v resaleable stavu, díky). Pokud potřebujete náhradu, pouze položka výpis cena je vratná. Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět.

Prosím, kontaktujte nás před odjezdem Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu. Jako seriózní a odpovědný prodávající, budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém. Váš komentář je velmi důležité v naší obchodní úspěch. Pokud jste spokojeni s vaším nákupem a naše služby, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5. Poznámka: Hodnocení pod 5 může vést nám špatné postavení situace.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Značka Lis
Čárový kód No
Typ Číslo Úložný Box pro 45300
Certifikace 3C
Číslo Modelu Kompatibilní s WEDO 45300 Pro 45544 45502 45301 45303 21980
Plast Typ ABS
Pohlaví Unisex
3C Typ
Věkové Rozmezí 5-7 Let
Typ Bloky
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly
Varování Jen Úložný Box
Materiál Plastové

Související produkty