Kompresor Přenosný Malá Lednička Chladnější Mrazák Domů A Auto, Dopravní

4 973.67 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Kompresor Přenosný Malá Lednička Chladnější Mrazák Domů A Auto, Dopravní

Popis Produktu

Přenosné lednice 30L 220V

Jeho horní malé přenosné auto lednička má stručné vzhled s jednoduchým sortiment černé a šedé barvy.Snadno ovladatelný displej s digitální ovládací panel, kompaktní design, konstantní a vysokou účinnost a jeho dva napájecí kabely, aby to ideální pro vnitřní a venkovní použití.Vybaven praktickým a respektující lidská kormidlo, není třeba se starat o přepravu lednička plná jídla nebo nápoje.To je ideální volbou pro vychutnání čerstvé jídlo a studené nápoje.Kup teď!Jednoduché a snadné aplikace vám umožní vychutnat si lepší život.Před použitím, prosím, zanechte až 6 hodin stojí pro lednici je dlouhodobé užívání.Funkce 【VELKÁ KAPACITA】 - Poskytuje dostatek prostoru pro potraviny a nápoje.Až 30 L (22.4 x 14,5 x 14.2 cm), vejde 21 lahví vody (550 ml) / 38 plechovek koly (330 ml).To je dost pro malé párty, nebo výlet autem. 【RYCHLÝ A bez LEDU CHLAZENÍ】 - Přijmout vysoké technologie DC kompresor, to může rychle zmrazit potraviny a nápoje až na méně než 20 stupňů.Není třeba pro led. 【SYSTÉM OCHRANY】 - 3-stage battery protection system pro ochranu vozidla při jízdě na silnici.LCD displej na digitálním panelu monitoruje a přesně řídí teplotu. 【PREMIUM MATERIÁL】 - Odolné, odolné proti nárazu, design a celé tělo je chladnější, vnitřní a vnější, udržuje ji v dobrém stavu, dokonce i na stinné silnice, a podporuje velké zatížení. 【AUTO A DOMÁCÍ POUŽITÍ】 - přenosné lednice má dva napájecí kabely, jeden, který umožňuje, aby byl poháněn 12/24 V DC autobaterie, dalších 22 0 V připojení.AC příkon v uzavřených místnostech.

Velká kapacita

Až 30 L, kapacita 38 plechovek koly (330 ml), nabízí dostatek prostoru pro potraviny a nápoje.Můžete přidat velké množství nápojů, ovoce a zeleniny.Ideální uspokojit chuť k jídlu lidí.

Efektivní chlazení

S compressor technology, to může rychle ochladit až -20 stupňů s 40-50W, s minimální spotřebou energie.Vysoká hustota pěnové izolace a uzavřené vnitřní obložení udržet teplotu na 72 hodin.

Inteligentní digitální panel

Monitor a nastavte vnitřní teplotu pečlivě.Žádná operace po dobu 10 sekund, bude panel uzamčen.Dlouhým stisknutím tlačítka napájení na 2 sekundy odemknout.Splnění různých potřeb s nastavitelnou EKO a MAX režimy.USB port je také k dispozici pro nabíjení malých elektronických zařízení.

Odolnost proti nárazu

Robustní a robustní design umožňuje mít dobrý výkon na nerovné vozovce.Svahy pod 45 stupňů nebude mít vliv na ně.Odolává drsnému prostředí chrání tak potraviny a nápoje uvnitř před zničením.Skutečně dlouhodobou životnost.

Intuitivní design

Robustní a snadno-to-použití tažné, vyroben z hliníkové slitiny, není snadné se třást a rzi.Dvě odolné kliky a dvě integrovaná kolečka.Tento design je vhodný pro práci venku, s DC napájecí kabel, natož pro domácí použití s napájecím kabelem.

Klidné prostředí

Nejen integrované kola, ale také LG kompresor sám o sobě, nabízí velmi klidné a pohodlné pracovní prostředí.Hluk decibelů je poměrně nízká, což nebude rušit něčí spánek při cestování.Specifikace

Rozměry: 22.4 x 14,5 x 14.2 cm Kapacita: 30 L Čistá hmotnost: 11.4 kg Napětí: 12V / 24V (DC), 220V (AC) Celkový příkon: 45 W spotřeba Energie: 0,2 kw.h / 24h Chladicí rozsah: -20 až 10 stupňů C. Technologie: kompresor Záruka: 1 rok Obsah Balení

1 30-litrová lednička 1 DC napájecí kabel 1 X AC adaptér pro napájení 1 User 's manual X O VEVOR

Taicang Vevor Strojní Zařízení CO.,LTD .Jsme provozuje více než 1000 druhy strojů, zařízení, výrobků,a zabývá přeshraničním podnikání na 10 let.V současné době máme více než 200 zaměstnanců.

Náš koncept je na Trhu-orientované, založené na zákaznický servis

Během let praxe jsme získali cenné zkušenosti v oblasti mechanických zařízení průmyslu,což nám dává příležitost sloužit firem z různých zemí.V budoucnu,budeme dát plnou hru na naše silné stránky v mechanické zařízení průmyslu,a aktivně se podílet na výstavbu Ekonomické Pásu Silk Road a 21. Století Námořní Silk Road sdílet vysoce kvalitní výrobní kapacity a vzájemného prospěchu.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Lednička Díly
Číslo Modelu BX-YSSCZBXSH-XC30V2
barva černá

Související produkty