DT Swiss 350 motocykl mountainbike naben 135/141/148 HG/XD/MC XDR boost 32H specifikace kompletní prodej spline 12S

994.73 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


DT ŠVÝCARSKO RATCHI planety poháněl systém technický popis:

1. press-fit a boční kryt: boční kryt, který může být odstraněny ručně dává pohodlí rychlá údržba a specifikace konverze. + /-0,0 XX mm press-fit tolerance. 2. ložiska: high-end kazeta ložiska, jeden kontaktní povrch těsnění prsten, dosáhne extrémně nízké běžecké boty odpor. 2080 N Jednotlivé akcie nosnost.Tři.drive ring: To nese vnitřní Palin a přenáší točivý moment na náboji shell. 450 NM točivého momentu testovací soubory.Čtyři.z lehké slitiny dorn: optimalizace dynamického zatížení náboje.Po 13-time cyklistika životního cyklu testu.Pět.Jaro: Testováno podle životního cyklu výrobku 13 krát sada kol.Šest.planetární kola: nejlepší přenos točivého momentu systém s nejlehčí váhou. 18 T / 20 ° bit úhlu a 124; 36 T/ 10 ° bit úhlu a 124; 54 T / 6.6 ° bit úhlu a 124; možnosti k dispozici 7, slitiny tower základna: lehký a anoda povrchové úpravy.V snížit spustit odpor, kontaktujte olejové těsnění povrch vyžaduje vysokou přesnost a extrémně hladký povrch léčbu. +/-0,0 XX MM olejové těsnění sedí přesně.

Trochu hranatý odkazuje na prázdný úhel rozbočovač odešle jezdci běhounu výkon na přední kola.Musíme pochopit, že snížení bit úhel je omezený, protože spolehlivost věže základ systému závisí také na úhlu pohledu.To, co dělá planetární převodovka systém tak unikátní?Odpověď je, protože všechny zuby na dva kurzy mohou být zapojeni ve stejné době, v každém okamžiku.Centrem slínku je systém ovládání, s jen pár slínků intervence; kromě toho, kontaktní plocha slínku je poměrně malý, a povrch zubu planetární systém řízený zvýšil mnohem nákupu prostoru.Tento výsledek má legendární spolehlivost planetární systém řízený a jeho charakteristické disky trochu tón!

DT ŠVÝCARSKU 350 MTB JMÉNO

Jsme DT ŠVÝCARSKO distributor v pevninské Číně a máme DT ŠVÝCARSKU příslušenství.Prosím, obraťte se na zákaznický servis před objednáním zadat specifikace náboje: včetně, 1. model: 350 2. typ: Horské Tři.náprava široký: přední 100/110, zadní 135/142 mm Čtyři.vlna průměr: Přední 15 MM, REAR10/12mm Pět.číslo píku děr: 32H Šest.vytáhněte ucho: vytáhněte boční Sedm.Taki typ: HG: Vhodné pro Shimano 8-11s, SRAM 8-12s XD: Vhodné pro SRAM GX / xo1 / xx1 11-12s MC: Vhodné pro Shimano 12s Osm.Brzdy montážní plocha: Šest nehty uzavřené kotoučové brzdy

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Mluvil Díry 12 - 19
Pozice Zadní
Náboje Díry Číslo 32 Děr
Původ DE(Původu)
Materiál Hliníkové Slitiny
Brzdový Systém Kotoučové Brzdy
Kategorie Korálek Hub

Související produkty