Inteligentní Auto na Elektrický Ocas Brána Výtah pro BMW řady 5 F10 F18 2010-2017 Ovládání Nastavení Výšky se Zabránilo Špetku S přidržovací funkcí

7 957.87 Kč

Přidat na seznam přání

Vnější Části

Popis produktu


*Už jste někdy měli zkušenost, jako je tento ?Když se budete držet hodně věcí z obchoďáku, obě ruce svázané, je třeba ještě otevřít kufr do rukou.

*Když si přinesete věci, věci s sebou na služební cestu,ale ne v náladě, protože problematické fungování kufru

*Když budete mít věci z kufru,vždy v trapné situaci, jako je přilepená, nebo není schopen vytáhnout kufr gate, protože to nemá žádný mechanismus, jak se vyhnout přilepená a také není možné nastavit výšku kufru brány.Teď

dejte nám zbavit problémů zavazadlového prostoru problém.Elektrické Ocas Brána Výtah řeší všechny problémy pro vás,aby vaše cesta jednodušší a pohodlnější.

>>Co je Inteligentní elektrická ocas brána výtah

Inteligentní elektrický ocas brána parkování je nové auto modifikace inteligentní systém,řidič může pomocí dálkového ovládání,stiskněte na tlačítka ocas brána nebo řidič\'s pokoj ovládat.kromě toho,že má funkce smart vyhnout špetka,paměti z výšky a tak dále.To je uživatelsky přívětivý,pohodlné a inteligentní,aby vaše auto lépe.

1.Na dálkovém ovládání stisknout tlačítko otevřít/zavřít zadní bráně,i když vaše ruce jsou zaneprázdněni,můžete to udělat jednoduše.

2.Lehký dotek na tlačítka na ocas brána,blízko, jak budete potřebovat.

3.Když ar v driver\'s seat,stiskněte tlačítko pro ovládání výklopných snadno.

4.Zatímco ocas brána se zavírá,jakmile se dotknete překážky (osoby nebo věci),to se odrazí zpět automaticky nebo zastavit,aby se zabránilo ublížit.

5.Ocas brána paměti výšku,uživatel závoru na úroveň, že by mohl dosáhnout,pak dlouze stiskněte na tlačítko, takže výška je vyřešena.Příště ji otevřete,je zůstat výšku nastavíte.Takže holky, nikdy strach, že to bude příliš vysoká pro vás oslovit. 6.Když zavřete nebo otevřete ocas brána,to bude vyslat zvuk ot alarm řidič a znát situaci, aby se zabránilo poškození nebo bezpečnostní rizika.Produkt Test A Ověření 1.Vodotěsné test

Standard IPX4 stříkající vodě test,nainstalovat pólů v autě:

Test1:Vystaveny vodě po dobu 5 minut;

Test 2:Použít vodní děla, aby sprej vody na to,dva póly,každý 10 minut.Sprej vody i způsob, jakým se 10 krát,kontrolovat vodu pro. 2.Otevření/Zavření výklopných život test (normální teplota)

Při normální teplotě,zkušební síla otevírání/zavírání,rychlost je fér nebo ne,žádný hluk, nebo ne,Test více než 4000 krát.

Každý 1000 krát nebo 6 hodin,spustit ruční nebo automatické check. 3.Test otevření/zavření výklopných život test(+60°)

* Při teplotě 60 stupňů ,aby otestovat sílu otevřít/zavřít,rychlost je fér nebo ne,žádný hluk, nebo ne.

* Test více než 4000 krát. 4. Test otevření/zavření výklopných život test (-30 stupeň)

* Při teplotě -30 stupňů,Zkušební síla otevírání/zavírání,rychlost je fér nebo ne,žádný hluk, nebo ne.

* Test více než 4000 krát.

5.Skutečné auto okolní test (60 stupňů)

Při teplotě 60 stupňů ,aby otestovat sílu otevřít/zavřít,rychlost je fér nebo ne,žádný hluk, nebo ne. 6.Skutečné auto okolní test (-30 stupeň)

Při teplotě -30 stupňů,Zkušební síla otevírání/zavírání,rychlost je fér nebo ne,žádný hluk, nebo ne. 7.Sklon test

Na svahu 30 stupňů,Aby Otestovat sílu otevřít/zavřít,rychlost je fér nebo ne,žádný hluk,deformované, nebo ne. 8.Nahoru nebo dolů 30 stupňů,sklon test

Na svahu 30 stupňů nahoru nebo dolů,Aby otestovat sílu otevřít/zavřít,rychlost je fér nebo ne,žádný hluk,deformované, nebo ne.Pozor: 1 Náš produkt má dvě tlačítka ovládají zdvihání.Člověk musí být nainstalován na konzole a druhý musí být nainstalován na ocas brána.Mohou ovládat zvedání automaticky. 2, Pokud vaše auto klíč má speciální tlačítko pro ovládání výklopných stoupá automaticky (Ale nemůže kontrolovat vrácení automaticky).S funkcí tento druh klíče od auta, můžete kontrolovat, jak stoupá a klesá ocasu brány. 3, Pokud vaše klíče od auta nelze ovládat ocas brána stoupá automaticky, jen vy můžete jej ovládat pomocí dvou tlačítek.

Preventivní opatření:

Nelze-li potvrdit, pokud vaše auto vejde náš produkt, pls trvat čtyři fotografie pro naše reference. (Doporučujeme, aby zákazník, pošlete nám fotografie před nákupem.) 1.přední části vozu 2.za auto 3.otevřít kufr, 4.tyč z kufru

>> Jednou nohou aktivována funkce (Volitelné)

V rámci vývoje smart power gate výtah, lidi, požádat o další diverzifikace produktu, funkce a pohodlí.S cílem uspokojit naše společnost vyvinula jednou nohou aktivována funkce úspěšně a poskytnout nový způsob otevírání/zavírání kufru automaticky pro majitele automobilů. (přidat indukční modul) Nákup odkaz:

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Materiálu ABS+Kov
Modelový Rok 2015
Značka LeeSpring
Šířka Položky 22cm
Položka Výška 22cm
Výměnu Číslo Dílu 85454
Výrobce Číslo Dílu 56465465
Položka Délka 68cm
Původ KN(Původu)
Umístění na Vozidle Zadní
Země/Region Výroba CN
Název Modelu LE2900
Hmotnost Položky 6
Externí Testování Certifikace ce
Typ Položky Boot Klapky
Speciální Funkce Inteligentní Elektrické Ocas Brána Výtah Snadno Pro Vás Ovládání Kufru
Materiál ABS+Kov
Další Číslo Dílu 546548

Související produkty