Latexové Šaty Latexové Pryže Žena Kožené Transparentní Xxxl Latexové Šaty Mesh Sexy Hluboký V spodní Prádlo Low-cut Prsa Nahá Záda

148.10 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


O Balíčku

V zájmu ochrany vašeho soukromí, garantujeme na odeslat své výrobky v bezpečném stavu.Produkt bude zabaleno s air bag/žlutá bublina plastové obálky, aby se zabránilo poškození během doprava.

O Produktu

Všechny produkty jsou 100% zbrusu nové, funkční a pečlivě zkontrolovat před odesláním ven.

Všechny produkty jsou vyrobeny z Lékařské kvalitní materiál, 100% bezpečnost, neškodné pro tělo, (To je normální, že se budete cítit mírný zápach při prvním otevření, protože byl výrobek v uzavřeném obalu měsíce.Prosím, čisté a suché to přirozeně, vůně zmizí brzy.)

O Zásilce

Budeme posílat objednávku do 5 pracovních dnů.Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, veřejných organizací svátky a tak dále.Pokud objednávka nemá přijatých v prohlašuji, že čas, prosím, kontaktujte nás.

Co když splňují produktu problém

Prosím, používejte výrobek podle návodu k produktu, za prvé, pokud jste stále nelze použít, prosím, kontaktujte zákaznický servis v době, prosím, nepokoušejte se otevřít spor, jsme přesvědčeni, communiocation je mnohem lepší, než spor.

O Pracovní Době

Protože časový rozdíl, tam bude zpoždění v komunikaci, ale zprávy bude odpověď do jednoho pracovního dne.prosím, buďte trpěliví.

O Zpětnou Vazbu

Považujeme zákazníky jako naši přátelé.Doufáme, že můžete nakupovat od nás s více radosti a méně starostí.vaše podpora je pro nás velmi důležité, Prosím, nezapomeňte zanechat nám 5-Hvězdičkový zpětnou vazbu.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Rukáv Styl Off Rameno
Hlavní fabric složení Polyesterové Vlákno (polyester)
barva Červená, Černá, Bílá
Výstřih s hlubokým výstřihem
Styl krátké sukně
Styl detaily perspektivy
Použitelné pohlaví Žena
Materiál Polyester
Tkanina jméno Směs Bavlny
Silueta Pouzdro
Role hraní Roztomilá holčička typ
Funkce Extrémní pokušení
Velikost One size

Související produkty