Zahradní Doplňky, Venkovní 1/2 Auta Zahradní Hadice Adaptér Quick Connect Opravy Potrubí Connector Klepněte Na Připojení Trubka Kování

152.30 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Typ A Specifikace:

Název: Nová rychlospojka vsuvka konektor sada

Materiál: hadice je vyrobena z vysoce kvalitního odolného ABS plastu a odolného materiálu prodlouží životnost.

Funkce:

1. Hodí se standardní Hozelock konektory.Široce používán v zahradní zavlažování, balkon zalévání, zavlažování zahrady, mytí aut, zavlažování zahrady, atd.

2. Dvojitý samčí konektor hadice kompatibilní příslušenství, vhodné pro 1/2 palcový průměr hadice; 1/2 palce rychlospojka, od vnitřní závit na obou koncích vnitřní závit, který umožňuje 2 délky soft s vnitřním závitem konektoru trubky jsou spojeny dohromady, a pokud je to nutné, je délka trubky může být prodloužena rychle.

3. 2 v 1 zahradní hadice kohoutek konektoru: každý kohoutek konektor může být rozdělena do 2 částí, jedna část je zelená, druhá část je černá, zelená část je vhodná pro 3/4 palce baterie, černá část je vhodná pro 1/2 palce baterie, konektor je pevně připojen k venkovní kohoutek a převádí je na standardní rychlé připojení systému.

4. Rychlá může být použit konektor s 1/2-inch DN15 hadice (vnější průměr 16mm), lze upevnit na většinu mužských end konektory (vnější průměr 16mm), může být bezpečně upevněn během několika sekund, a může být snadno vytáhl pouhým tahem, to Může být rozebrán pod.

Balení obsahuje:

2x dvojitý samčí konektor

6xHose 1/2" end rychlé připojení

2 hadice kohoutky 2 1/2" 1/2" (21 mm) a 3/4" (26,5 mm)

6x1/2 palce baterie konektor podložka (19mm)

6x3 / 4 inch baterie konektor podložka (24mm)

6xO' kroužky (16mm)

Typ B Specifikace:

Název: Rychlé a rychlé závit společný set

materiál: plast

Barva: zelená

Funkce:

1. Aplikace: Vyřešit vaše krátké hadice problém, vhodné pro zemědělství, trávník, zahrada zavlažovací systém, je velmi vhodný pro zahrádkáře pro velké zahrady.

2. Snadná instalace: umožňuje 2 hadice o délce 1/2 palce, které mají být spojeny, což může být instalován bezpečně během několika sekund, a rychle prodloužit délku hadice.

3. Kompatibilita: rychlospojka může být spojen s 1/2 palce hadice, kompatibilní s standardní Hozelock konektor a většina mužské konektoru (vnější průměr 16mm).

4. Spolehlivý materiál: vyrobeno z pevného plastu, silné a rez-důkaz, odolný materiál může být použit na dlouhou dobu.

5. Balení obsahuje: 6 x koncový konektor hadice a 3 x dvoulůžkový samec konektor hadice a 6 x 'O' kroužek (16 mm), což je dost, aby vám pomohou snadno vytvořit vodní systém a nahradit nebo rozšířit.

Seznam Balíčků:

3 x dvoulůžkový samec konektor hadice

6 x end quick connector

6 x 'O' kroužek (16mm)

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Zahradní Vodní Typ Konektoru Standardní Konektory
Materiál Plastové
Plast Typ ABS

Související produkty