Originální Výměnné Cívky Původní Vaptio Apolo Cívka Ok 0.15 ohm 0.17 ohm Výparníku cívky hlava pro tank APOLO

315.88 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Ověřování výrobku: Krok 1: zkontrolujte, Prosím, odkaz: https://validation.vaptio.com/ Krok 2: zadejte Prosím produktu bezpečnostní kód do vstupního pole.Krok 3: Gratulujeme!Výrobek je originální, když dotaz je platný a je originální pro první kontrolu!

Paym orl: 1. Přijímáme Alipay,West Union,Bankovní Převod, kreditní karty (Qiwi,mastercard,beleto,webmoney) jsou přijímány prostřednictvím ÚSCHOVY. 2. Pokud nemůžete zkontrolovat ihned po zaplacení udělat, prosím, počkejte několik minut .Pokud tam je nějaký problém s platbou, prosím, kontaktujte zákaznický servis. 3. Prosím, být více trpěliví, pokud uděláte chybu, zrušit objednávku.Peníze budou náhrady v rámci 3-20 pracovních dní.Stačí umístit nové objednávky a zaplatit znovu. 4. Prosím, Poznámku vaše požadavky (barvy, špatná adresa, atd.) v objednávce, nebo nám pošlete zprávu .

Prosím, nezapomeňte nabídnout své Detail Jméno/Adresa/ psč/telefonní číslo , je nutné dopravce v Mezinárodní Přepravě. 1. E-Packet: 15~35 dnů dodání V EU,USA, RU. 2. Nizozemsko post(PostNL): Cca 15~40 dní dodání v EU,o 25~45 v Asii, o 60 dní, v Jižní Americe nebo v Africe.

3. Loď z Ruska: balíček bude odeslán do ruské Post v moskvě w arehouse.Doručení bude trvat 5~10 pracovních dnů, ve většině oblasti.Pokud je vaše adresa je daleko od moskvy,prosím, být více trpělivý, čekat asi 10~20 dní dodání. 4. Loď z USA: balíček bude odeslán do EUSPS nebo UPS v New Yorku skladu.Doručení bude trvat 3~7business dny, ve většině oblastí.Pokud je vaše adresa je daleko od New Yorku,prosím, být více trpělivý, čekat asi 7-15 dní dodání.Logistika dotaz adresa webové stránky: https://www.17track.net/en

Záruka:

1. Podporujeme zrušení před odesláním .Pokud jste změnili svůj názor a nechci tomto pořadí,můžete ji zrušit s důvodem"nechci, aby tento řád".

2. On-Čas Dodání .Pokud jste neobdrželi balíček po 60 dnech,můžeme plnou náhradu.

3.Návrat A Vrácení Peněz.Pokud jste si objednali špatné zboží, nebo nechcete, aby se výrobek jednou obdržel(do 7 dnů poté, co jste obdrželi),můžete se vrátit k nám, před použitím(prosím neničte obal)a ujistěte se, že zboží se k nám vrátí v dobrém stavu.Poté, co jsme obdrželi balíček a zkontrolovat bez problémů,my vám vrátíme.

4. Zajištění Kvality .Máme 3 měsíce záruka pro kit a mod.Pokud tam je žádné problémy s kvalitou,prosím, poslat zprávu, po infortion:1.Pořadové číslo 2.Obrázek výrobku kód šarže,bar-postoupit a bezpečnostní kód na obalu.3.Vymazat fotografii nebo video, které může ukázat problém jasně.

Prosím neotvírejte sporu před nás na první,a jsme vždy ochotni řešit problémy, přátelský a efektivní.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Výstupní výkon 50-90W
Certifikace UL
APOLO A3 Cívky Třílůžkový Ok, 0.15 ohm,60-9
Typ DS Dual
Kompatibilní Model x-HUBBLE APOLO KIT
APOLO A1 Cívky Jeden Ok, o 0,17 ohm,50-7
Značka Vaptio
Rozsah Odporu 0.15/0.17 ohm
Původ VN(Původu)
Číslo Modelu Vaptio APOLO CÍVKY

Související produkty