Doprava zdarma TSAUTOP Šířka 0,5 m hydrografické fólie aquaprint vodní film přenosu WDF1259

171.54 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


vody / Hydrographies Přenos Tisku Použitelná na různé materiály včetně plastu, kovu, keramiky, dřeva, kamene, pryskyřice, také může realizovat převod na nerovném povrchu,

její uložit vzor účtovat poplatek v porovnání s jinými technologie tisku a snadno ovladatelný,je to, aby tisk více fantazie. Popis Vodní Převod Tisk Filmu, Hydrografické Tisku Filmu , ve Vodě Rozpustné Tisk Filmu , Hydrografické Fólie , 3D Krychlových Tisk Filmu, Liquid Transfer Tisk Filmu Aplikace Ozdobit předměty, které se pohybují z celého all-terénní vozidla a automobilu na malé předměty, jako helmy na kole nebo otherautomotive čalounění, Interiérů Automobilů, X-box, Zbraně, Poháry, Auto Díly, Myš,Motocykl . Filmy lze aplikovat na všechny typy podkladů včetně plastu, laminátu, dřeva, keramiky a kovu. Pro většinu dílů, je-li položka může být namočeným ve vodě, hydro-grafický proces může být použit. Šířka Film Poslední písmeno každého vzoru název: A-100CM, B-50CM Film Vzory karbon, Lebky, Kamufláž ,Dřevěné, Mramor A Kámen , Zvířecí Kůže,Karikatura, Royalty Vzor,Kovové Výhody 1. Vysoká Kvalita: Naše Vodní Převod Tisk Filmu dostal 99% vyšší pozitivní ohlasy od klientů po celém světě. 2. Nejlepší Cena: Konkurenční cena, za malé objednávky, Velká sleva na velké objednávky. 3. Včasné Dodání : Budeme loď objednávky po platbu do 2-3 dnů) 4. Nejlepší Po-prodejní servis: nabízíme vám Převod Vody Tisku dovednost školení, Užitečné radí. 5.Různé Vodní Převod Tisk Filmu Vzory 6. Royalty Populární Vodní Převod Tisk Filmu : vyvinuli Jsme vlastní vzory, některé vzory k dispozici pouze od naší firmy.

7. Přizpůsobení: můžeme také vytisknout svůj vlastní design, prosím, pošlete nám design obrázek .AI formátu. To bude tvůj královský vzor, nikdy nebudeme prodávat vaše royalty vzor na třetí strany.

HYDRO NAMÁČENÍ PROCES PRO PRAVIDELNÉ NAMÁČENÍ

Hydro Namáčení Krok 1: Čištění Povrchu Připravit Pro Základní Nátěr

Ujistěte se, že položka je velmi čistý a zbavený prachu, mastnoty, zastavěné špíny a vody. Tento hydro namáčení dip soupravy přijít s lepící podložka a kus 800 zrnitosti mokré/ suché brusným papírem, který může být použit, aby se lehce ošoupané části jsou namáčení. To vytváří mechanický klíč tak, že primer může tvořit pouto s vaší strany. Čištění součástí a nosit rukavice, aby se zabránilo dostat mastnotu z vašich rukou před lakováním a použití hydro namáčení tisku. Teď dát pár latexových rukavic dispozici na. Od tohoto bodu kupředu, vždy používejte rukavice, když se dotknete položky. To je, aby se zabránilo jakékoli mastnoty na položky z vašich prstů, které mohou ovlivnit, jak se malovat reaguje a způsobit problémy s ponořením. Pomocí připínáček hadříkem za předpokladu, otřete položku důkladně odstranit veškeré zbývající prach a nečistoty před priming. To bude nechat vaše zboží velmi čistý a připraven pro další krok v hydro namáčení proces

Hydro Namáčení Krok 2: Penetrace a Základní nátěr

Další v hydro namáčení proces, který chcete použít primer. Nabízíme dobré čítanky, která je bílá, černá nebo jiné barvy. Po protřepání může intenzivně po dobu 2-3 minut, naneste lehký prach kabát. Počkejte 10 minut a pak použít mírně těžší kabát. Počkat dalších deset minut, a pak aplikovat to, co by měl být váš konečný nátěr. Vyhněte se řítí, když nanesením barvy, jak to může vytvořit reakce jako rozpouštědla odpařit a barva je chemicky lepení na položku. Pokud zboží ještě není rovnoměrně pokryta pak pokračovat v přidávání kabáty, dokud nebudete spokojeni, že je rovnoměrně pokryta. Nějaké dráhy mohou být odstraněny, jakmile suché s papírem dodávané ve vašem hydro namáčení kit. Na další krok ve vašem hydro namáčení projektu. Vyčkejte jednu hodinu pro část, aby plně suché před přechodem na další krok.

Dalším krokem v hydro ponořením procesu je použití vhodné základní nátěr. Dodáváme barvy, doporučujeme se váš film, pokud je tam jeden. Pokud film má průhledné části v nich bude dodáván s barvou barvu, kterou si vybrali. Barvy dodáváme v aerosolové plechovky je automobilový průmysl základní nátěr barvou. To je vysoce kvalitní lak, který dobře pracuje s čítankou a naše filmy a hraje dobře z aerosolu.

Hydro Namáčení Krok 3:První Sušení Vodní Namáčení

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Voda OperationTemperature 25~35 Stupňů Celsia
Značka tsautop
Typ Položky Obtisky A Samolepky
Položka Délka 0m
Typ Materiálu pva
Název produktu Převod Vody Tisku Filmu, Hydrografické Fólie
Šířka Položky 0.5m
Vzory Uhlíkové Vlákno, Lebka, Plamen, Camo, Dřevo, Mramor
Hmotnost Položky 0.3kg
Převod Vody Tisku Tloušťky Filmu 0,03 mm-0,04 mm
Převod Vody Tisku Filmu Aplikace plast, laminát, dřevo, keramika a kov
Položka Výška 0.6m
Převod Vody Tisku Filmové Funkce Rozpustné Ve Vodě Odolnost Proti Oděru
Převod Vody Tisku Filmový Materiál pva
Speciální Funkce Individuální dekorace

Související produkty