Nejnovější Rychlé Nabíjení Nabíječka Domácí a Cestování, Nabíjení Dock Nabíjecí Stojan Náhrada za Fosilní Gen 5 Carlyle a Fosilních Sport

85.55 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


Popis:

1. Magnetický USB Rychlé Nabíjení: nabíječka pro Fosilní Gen 5 carlyle muže a pro Fosilní Gen 5 julianna ženy trvá 1 hodinu, aby plně nabít.

2. Napájecí Ochrana: Při připojení napájení, ujistěte se, že vaše data kabel pro Fosilní Gen 5 carlyle muži jsou chráněny z více než-proudu, nebo přebíjení.

3. pro Domácí a Cestování: nabíječka je vhodná pro nabíjení stát náhradní pro domácí a cestování s malými obsazený prostor.

4. Vhodný Model: nabíječka kabel je vhodný pro Fosilní Gen 5 carlyle muži, pro Fosilních Gen 5 julianna ženy, pro Fosilních Sport, pro Fosilních Gen 4 Explorist HR/Venture HR/Emporio Armani (2018), Michael Kors Runway, Sofie Srdeční Frekvence, Diesel NA Fullguard 2.5 Smartwatch (Model: DZT9001), Skagen falster 2 (2018), Kate spade vroubkování 2 a Misfit páry 2.

5. Balíček Obsahuje: balíček obsahuje 1 nabíječka pro Fosilní Gen 5 carlyle mužů (a to včetně chytrých hodinek).

Specifikace:

Materiál: plast

Barva: černá

Výstupní napětí: 5 V

Výstupní proud: 500-700mA

Rozhraní: USB rozhraní

Délka kabelu: cca 1m/39.37 v

Vhodný Model: nabíječka kabel je vhodný pro Fosilní Gen 5 carlyle muži, pro Fosilních Gen 5 julianna ženy, pro Fosilních Sport, pro Fosilních Gen 4 Explorist HR, Podnik HR, Emporio Armani (2018), Michael Kors Runway, Sofie Srdeční Frekvence, Diesel NA Fullguard 2.5 Smartwatch (Model: DZT9001), Skagen falster 2 (2018), Kate spade vroubkování 2 a Misfit páry 2.

Balení Seznam:

Datový Kabel*1

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Rychlé Nabíjení Nabíječka
Type2 Nabíjecí Stojan
Aplikace Věkové Skupiny Dospělé
Kompatibilita Další
typ1 Domácí a Cestování, Nabíjení Dock
Type3 Náhrada za Fosilní Gen 5 Carlyle a Fosilních Sport
Funkce Push Zprávy
Značka Rondaful
Jazyk anglický
Drop shipping Podpora

Související produkty