XMX-800Ml Elektrický Vysoušeč Vzduchu Pro Domácí Přenosné Vlhkosti Absorpční Sušič Vzduchu S Auto-Off A Led Indikátorem Vzduchu Dehumidif

866.75 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Podpora dropshipping a velkoobchod. 100% Originální a s bezplatnou poprodejní záruka.

Popis Produktu:

1.V každém rohu vašeho domu, existuje velké množství vlhkého vzduchu, který může produkovat bakterie a choroboplodné zárodky. Způsobuje vážné formy, onemocnění dýchacích cest a kožní onemocnění, jako je astma a ekzém.Tento mini odvlhčovač vzduchu byl navržen tak, aby absorbovat vlhkost z malých uzavřených prostorách. To vám může pomoci zbavit se těchto zlost a nabídnout vám zdravé a suchý vzduch.

2.Kompaktní Vzhled: přenosný a lehký design, to je snadné být přesunuta z místnosti do místnosti. 3.Nízká Hlučnost: můžete se těšit spát a pracovat, aniž byste rušili. 4.Inteligentní LCD Displej: můžete zkontrolovat pracovní stav zařízení kdykoliv. 5.Bezpečnostní Ochrany: Když voda je plná, automaticky se vypne a zobrazí plné vody. 6.Plug Typ:US Plug,to se vztahuje na Kanadu, Indii, Japonsku, Mexiku, Thajsku, Spojených Státech, na Filipínách a tak dále.

Specifikace:

1.Napětí: 9V, 2.5 A 2.Adaptér: 100 - 240V 3.Výkon: 22W 4.Odvlhčovací kapacita: 200 - 300 ML / 24 hodin 5.Doporučuji pokoj velikost: 10 - 30 metr čtvereční 6.Nádrž na vodu plná kapacita: 800ML 7.Barva:Zelená + bílá 8.Materiál:ABS 9.Velikost:16*14*23cm

Upozornění:

Není tilt, když se vezme z vody přijímač odvlhčovač vzduchu, aby se zabránilo stojaté vody, vylévání. Neblokujte přívod vzduchu na zadní a vývod vzduchu na horní. Ujistěte se, že žádné cizí těleso se vkládá do zásuvky, když to funguje, chránit jej před daing vnitřní část. Neumísťujte odvlhčovač vzduchu ve vlhkém místě. To je navrhl, aby se jáma v suchém a dobře větraném místě. Věnujte pozornost výrobek nemůže být použit na více než 40 stupňů Celsia. Jako adaptér není snadný odvod tepla, které ovlivňují životnost výrobku a odvlhčování efekt.

Obsah Balení:

1* vysoušeč vzduchu 1* manuál 1* American standard plug Pouze výše obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně. Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Odvlhčení Objem <1.1 L/h
Aplikace 21-30㎡
Typ Refrigerative Odvlhčovače
Číslo Modelu odvlhčovač vzduchu
Rozměry (L x W x H (Cm) 16*14*23cm
Kapacita Nádržky na vodu (l) <1L
Oblast pokrytí (sq. ft.) Jak je znázorněno
Kapacita (litry / 24h) 200 - 300 ML / 24 hodin
Výkon (W) Další
Napětí (V) Další
Funkce Jak je znázorněno
Rozsah Pracovních Teplot Další
Rychlost Ventilátoru Další
Značka FGHGF
Certifikace CE
Původ KN(Původu)

Související produkty