2 Ks Pro Nadzvukový Stěračů Stát Stěrač Křídlo Sklo Stěrač Spoiler Mate Křídlo Auto Díly Auto Příslušenství Nástroj

274.77 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


2 Ks Pro Nadzvukový Stěračů Stát Stěrač Křídlo Sklo Stěrač Spoiler Mate Křídlo Auto Díly Auto Příslušenství Nástroj

Vlastnosti: 1. Použitelnost: Nainstalován na stěrače, přizpůsobit na různé modely stěrače, auto vozíky mohou být použity.

2. Silné čisticí schopnosti: při použití stěračů po instalaci, aby stěrač čistší a čistší

3. Údržba stěrače: prodloužit životnost stěrače, a také podporu stěračů, aby se zabránilo dlouhodobé přilepení na sklo.

4. Jednoduchá instalace: hmotnost 90G může být provedena kdykoliv, můžete nastavit výšku dle libosti.

5. Automatické odrazit mechanismus: Když stěrač je aktivován, pilíře horní výška bude odrazil se, ochrana skla nesmí být poškozen, a funkce stěračů nebude poškozen.

Parametry:

Materiál: ABS

Použitelné modely: kabina je na levé straně, a na stěrače je kartáčovaný vlevo

Seznam:

2*stěrač top heighter

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


dropship Podpora
Externí Testování Certifikace ce
Použitelné Modely stěrač, posuvné na levé
Typ Materiálu ABS
Značka vvcesidot
Položka Výška 10cm
Šířka Položky 15cm
Rok 2017Year
Speciální Funkce Stěrače Stand
Název Modelu Stěrače top tlak
Hmotnost Položky 180g

Související produkty