Hasbro Gaming Klasické Jenga Mini Jenga Výzva Hra Děti Jenga Projít Zábava Inteligence Interakce Hračky

321.63 Kč

Přidat na seznam přání

Hračky & Koníčky

Popis produktu


Popis produktu

Waring

Není vhodné pro děti do tří let

Vlastnosti Udržet věž z shazovat dolů To vyžaduje dovednost, strategie a štěstí je To zábava, ne úzkostlivý Challenge sami, nebo hrát s přáteli, Originální dřevěné bloky, Jednoduché, pevné, nadčasové, které Nejsou vhodné pro děti do tří let staré Klasické Jenga

Chci herní zážitek, který spojuje přátele, dovednost, napětí, smích, a možná i trochu štěstí? Musíš se dostat Klasické Jenga hra! Je to ideální hra pro každého, s edge-of-si-sedadla, gravitace-vzpírat akce. Myslíte si, ponořit se a vytáhnout svůj blok, nebo vzít svůj čas a studovat stack? Jakýmkoli způsobem si vyberete, ukázat své Jenga stylu!

Jak se vyrovnáte?

To je jednoduchá rovnice. Shromáždit své přátele dohromady, hodit hodně smíchu a trochu postoj, a dostat Klasické Jenga párty. Vytáhněte blok, zásobník je na vrcholu, a doufám, že věž nespadne dolů! Klasické Jenga je jednoduchá hra, která si můžete zahrát kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv se vám líbí. Ať už jste klidný, vědecké, nebo záludný, když si vyberete svůj blok, budete se bavit. Být život party s Klasické Jenga!

Obsahuje 54 Jenga dřevěná bloky, stohování rukáv s pokyny

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Certifikace Čína certifikované (3C)
Téma Sportovní
Varování Ne jíst
Věkové Rozmezí 5-7 Let
Značka Hasbro
Číslo Modelu Fy

Související produkty